CBG Force – Dutch Passion

3,199.00

  • Producent: Dutch Passion
  • THC: 0,11%
  • CBG: <10%
  • CBC, CBG, CBN: <0.1%
  • Terpeny: Beta-Mircen, Limonen, Beta-Kariofilen
SKU: 420/9 Kategoria: Tag:

 

CBG Force – Dutch Passion

Dutch Passion z dumą przedstawia pierwszą, bogatą w CBG feminizowaną odmianę nasion konopi, CBG-Force. Uważa się, że CBG (kannabigerol) ma ogromny potencjał medyczny. Poziomy THC wynoszą poniżej 0,2%. CBG-Force podąża śladami THC-Victory (bogatej w THCV) i naszej pionierskiej pracy z 2011 roku, wprowadzającej na rynek nasiona bogate w CBD.

CBG-Force, nasz bogaty w CBG szczep pierwszej generacji, osiąga średnią wysokość i jest rośliną o dużym potencjale zbiorów (w pomieszczeniu 400 gramów/m2, na zewnątrz 500 gramów na roślinę).
Odmiana ta rośnie energicznie (z wielką siłą), potrzebuje tylko około 7 tygodni kwitnienia, aby dać hodowcy solidne, bogate w CBG, pąki.

Przy zawartości THC poniżej 0,2% jest to pierwszy szczep konopi w naszej kolekcji, który można uznać za całkowicie legalny na całym świecie. Kwiaty tej odmiany wyglądają jak w przypadku zwykłych konopi indyjskich o tej samej strukturze i wyglądzie. Gwarantują świetne wapowanie, szczególnie dla tych, którzy preferują lekkie wrażenia podczas zażywania mariuany.

Ilość

100szt.

Scroll to Top