Fedora 17 – Certyfikowany Materiał Siewny Konopi 25 kg

1,800.00

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE (10 dni oczekiwania na dostawę)

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE (10 dni oczekiwania na dostawę)

Odmiana Fedora 17 to typowa odmiana jednopienna (monoecious), co oznacza, że na jednej roślinie występują zarówno kwiaty męskie, jak i żeńskie. Rośliny jednopienne są bardziej powszechne w przypadku konopi siewnych, zwłaszcza tych uprawianych przemysłowo, ponieważ łatwiej je kontrolować w produkcji włókien, nasion, olejów konopnych i innych produktów.

 

Jednopienne nasiona konopi – FEDORA 17

Fedora 17 to idealny wybór dla hodowców, którzy chcą zbierać plony przy minimalnym ryzyku związanym z przekroczeniami poziomu THC. Konopie siewne to roślina znana od tysięcy lat.

To genetyka opracowana do produkcji nasion, ale przede wszystkim pod względem biomasy, gdzie przynosi imponujące plony. Konopie techniczne są poszukiwane ze względu na zawartość CBD i dlatego nadają się do produkcji maści, nalewek i herbat CBD.

Nasiona konopi mają wiele zastosowań. Oprócz uprawy można je również wykorzystać do celów spożywczych. Nasiona mają dużą wartość odżywczą. Odmiana przeznaczona do produkcji nasion do celów spożywczych, do produkcji kwiatostanów, biomasy, ale przede wszystkim do produkcji olejów.

Konopie włókniste Fedora 17 mogą być uprawiane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – nadają się do wszystkich typów klimatów.

 


Konopie siewne zawierają tylko niewielką ilość THC, która jest poniżej ustawowego limitu 0,3%.

Może być uprawiana jako ważna roślina techniczna i zbierana legalnie (rolnicy tylko z zezwoleniem).

Szczegóły odmiany konopi FEDORA 17

CBD: 2-3%

THC: <0,2%

Genetyka: Monoica

Wysokość: 2 – 2,5 m

Cykl wegetatywny: 120/130 dni

Wydajność nasion: 800 – 1000 kg / ha

Plon kwiatów: 600 – 1000 kg / ha

 

Kupując u Nas nasiona konopi włóknistych otrzymasz dokumenty wymagane do rejestracji uprawy !!

 

Waga 25 kg
Scroll to Top