...

Poznaj dostępne w naszym sklepie certyfikowane nasiona konopi włóknistych przeznaczone na legalną uprawę konopi w Polsce. Można zakupić je wraz z certyfikatem, etykietą oraz fakturą, które potrzebne są, aby uzyskać pełne zezwolenie do prowadzenia uprawy na terenie Polski. Nasiona to materiał kwalifikowany bardzo wysokiej jakości, który pozwala na na wykiełkowanie niemal 95% wszystkich nasion bez żadnych problemów.

Są to nasiona konopi, których plon nie przekracza wyznaczonego stężenia 0,3% THC. Uzyskaj zezwolenie na uprawę dzięki dołączonej fakturze. Wraz z nasionami otrzymujesz certyfikat z badania laboratoryjnego oraz etykiety, które są konieczne do złożenia wraz z wnioskiem o zezwolenie na uprawę konopi włóknistych.

Certyfikowane nasiona konopi włóknistych CBD

 

Oferujemy państwu certyfikowane nasiona konopi siewnych (posiadają paszport UE), które można w Polsce uprawiać po uzyskaniu pozwolenia. Instrukcję jak je uzyskać znajdziesz na stronie głownej.

Przykładamy wszelkich starań by jakość nasion przez nas oferowanych była jak najlepsza, a same nasiona pochodziły z w pełni specjalistycznych – organicznych upraw.

Dlaczego certyfikowany materiał siewny konopi ma znaczenie dla jakości upraw?

Dobrze przygotowany materiał siewny ma duże znaczenie i jest punktem wyjścia do uzyskania wysokich plonów dobrej jakości.
W tym przypadku zastosowanie nawet najlepszej metody uprawy, wyselekcjonowanego i drogiego sprzętu oraz doskonałej technologii, nie przyniesie wymiernych efektów jeśli wykorzystany do siewu materiał będzie nieodpowiedni. 

 

Jaki materiał siewny wybrać?

 

Materiał siewny może być własny (niekwalifikowany) lub kwalifikowany.
Ten pierwszy niesie ze sobą ryzyko uzyskania gorszych parametrów ziarna.
Z reguły materiał siewny niekwalifikowany zawiera w sobie nasiona chwastów, czy innych roślin – których nie chcemy sadzić w polu.
Przy zastosowaniu materiału niekwalifikowanego nie ma pewności co do jakości plonu – bardzo często jest on bardzo słaby i różnorodny. Taki materiał może prowadzić do wyradzania się ziarna, czyli obniżenia jego plenności. W skutek tego w kolejnych latach można uzyskać plon niższy aż o 10-20%.

Materiał siewny kwalifikowany to produkt, który został wytworzony z tak zwanego materiału bazowego.
Spełnia on wszystkie normy handlowe oraz jakościowe potrzebne do uprawy wysokiej jakości plonów. Materiał kwalifikowany podlega ocenie zarówno polowej, jak i laboratoryjnej, a także ocenie czystości odmianowej.

 

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.